O mniebaner_www

 

Studio DESEO to pracownia projektowa, stworzona z myślą o wsparciu Przedsiębiorców w obszarze promocji, reklamy oraz marketingu. Specjalizuję się w projektowaniu graficznym, tworzeniu i realizacji pomysłów reklamowych, dostarczaniu materiałów drukowanych i na Internet.

 

Moim celem jest praktyczne wsparcie firm w rozwoju ich działalności głównie w obszarze sprzedaży, za pomocą działań promocyjnych i marketingowych.
Specjalizuję się w projektowaniu graficznym materiałów reklamowych – folderów, katalogów, prezentacji, wizytówek. Projektuję szyldy, witryny sklepowe i biurowe, billboardy, plakaty, instrukcje montażu, grafiki na strony www i inne.
Brak podstawowych narzędzi do pracy tj. wizytówki, strony internetowej czy ulotki, są najczęstszym problemem w rozwoju firmy, uniemożliwiającym zaprezentowanie oferty potencjalnym klientom.
Bogata wiedza i doświadczenie z zakresu marketingu, pozwala mi podejmować skuteczne działania i osiągać zadowalające wyniki.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego kobiety kupują 5 parę butów na ten sam sezon, spędzają 4 h u fryzjera, kupują niepraktyczne gadżety, a mężczyźni są bardziej podatni na transakcje wiązane?…
Dzięki tej wiedzy, moje projekty są skuteczne.

 

Jeśli zatem…
– brakuje Ci materiałów reklamowych,
– nie masz czasu na realizowanie wszystkich swoich pomysłów,
– potrzebujesz regularnego wsparcia przy promocji lub sprzedaży produktów i usług,
– szukasz skutecznych, niebanalnych form promocji,
– zastanawiasz się co możesz zrobić lepiej od konkurencji,
– szukasz tańszej alternatywnej oferty w porównaniu z agencjami reklamowymi
…skontaktuj się ze mną, na pewno mogę pomóc.

 

Drugim obszarem moich zainteresowań jest projektowanie i aranżacja wnętrz.
Jeśli marzysz o niebanalnym wnętrzu, designerskich dekoracjach, funkcjonalnej przestrzeni i praktycznych rozwiązaniach – chętnie podejmę się wykonania projektu.
Mogę od podstaw kompleksowo zaprojektować dane wnętrze lub dokonać oszałamiającej metamorfozy pomieszczeń domowych, biura, sklepu, restauracji przy uwzględnieniu założonego przez Ciebie budżetu.

 

 

Zapraszam do kontaktu
e-mail: agnieszka@studio-deseo.pl